Powiązane Artykuły

15 Comments

 1. 1

  damian

  Pokój i dobro!

  Proszę o modlitwę o bardzo dobre napisanie matury z chemii i biologii, abym dostał się na studia medyczne, by pomagać sercom własnym sercem. Proszę o dary Ducha Świętego i wstawiennictwo Maryi wraz ze św Kosmą i Damianem.
   

  Bóg zapłać

  Szczęść Boże

  Damian

  Odpowiedz
 2. 2

  Grażyna

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnieniaod zla dla Jana , Janiny , i Grażyny , o stałą pracę dla Grażyny i potrzebne łaski Bog zapłać

  Odpowiedz
 3. 3

  Jadwiga

  Proszę o pomoc modlitewną w intencji wyjścia z długów  po upadku firmy Edwarda. Św. Charbelu Twoje wstawiennictwo w tej sprawie na pewno będzie wysłuchane. Mamy nasz dobytek zajęty przez komornika. Módlmy się.

  Odpowiedz
 4. 4

  maria

  Św. Charbelu, za Twoim wstawiennictwem wyproś łaskę powrotu córki do Boga poprzez sakrament pokuty, aby odrzuciła wszelkie zło i czyniła dobro. Proszę o łaskę zdrowia i dobrych ludzi na jej drodze. Proszę Pomóż mnie w obecnych problemach rodzinnych, daj mi siłę i cierpliwość w zmaganiu i podejmowaniu trafnych decyzji.Wszystko zawierzam Tobie.

  Odpowiedz
 5. 5

  Monika

  Prosze o modlitwe w intencji o powrot mojej milosci, naprawienie naszych relacji z moim bylym chlopakiem. Jego wybaczenie moich bledow.O zycie z wiara nadzieja I miloscia. Blogoslaw mi I nie pozwol przestac wierzyc ,o pojednanie I zycie w zgodzie.Bog zaplac.

  Odpowiedz
 6. 6

  Tomasz

  O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza.
  O nawrócenie Laury, Jana, Sebastiana i Dariusza. O miłość w rodzinie.
  Za rodzinę Arka i Basi. O zdrowie dla Barbary.

  Odpowiedz
 7. 7

  Agnieszka

  Proszę o światło Ducha Św. , rozeznanie, siłę, mądrość w związku Agnieszki i Robsona oraz o sprawę Panu Bogu wiadomej.

  Odpowiedz
 8. 8

  Marta

  Szczęść Boże, proszę o modlitwę, aby Dobry Bóg dopomógł mi w znalezieniu pracy i jej utrzymaniu, albowiem tydzień temu utraciłam pracę i nie wiem jak dalej będę żyć.
  Dopomóż mi Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i wszyscy święci, jeśli jest taka Twoja wola.
  Bóg zapłać.

  Odpowiedz
 9. 9

  Łukasz

  Proszę o modlitwę w swojej intencji. O wyprostowanie różnych spraw życiowych.

  Odpowiedz
 10. 10

  Dominika Skoczylas

  Proszę o modlitwę w intencji 12 letniej Weroniki, która jest w bardzo ciężkim stanie – potrącona przez samochód. Niestety nie można nawet jej operować .

  Odpowiedz
 11. 11

  barbara

  prosze o modlitwe za malzenstwo Magdaleny i Grzegorza w kryzysie , zyją osobno, o nierozerwalnosc malzenska,oraz nawrocenie i pojednanie z Bogiem. za Marcina i Grzegorza ,o stala race i pomoc w trudnych sprawach i wyborach= za Magde o wyzwolenie od kochanka ,uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen/ za Grzegorza i Rafala o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien,zniewolen,zlych nalogow i pokus= za Roberta i pelke o wyzwolenie z dlugow i nawrocenie= za Mateusza o wyzwolenie od mezatki= o stala rente dla Joanny= o nawrocenie dla Renaty i jej rodziny.

  Odpowiedz
 12. 12

  Iza

  Prosze o modlitwę w intencji o dobra pracę, która będzie służbą Bogu i bliźnim i która będzie dawała radość i pokój serca dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi. Proszę dla nich o dar pokory, prostoty i ufności dziecka, mądrości i rozeznania oraz uzdrowienie z lęków i nieuporządkowanych uczuć oraz emocji.

  Odpowiedz
 13. 13

  alina

  Proszę o modlitwę o laske uzdrowienia i powrotu do pełnej sprawności dla
  Kuby po ciężkim wypadku

  Odpowiedz
 14. 14

  Grzegorz

  bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji o uwolnienie od wpływu złych
  duchow ,od urokow,czarow, wszelkiego zła ukrytego,o
  łaskki i błogosławienstwo Boze dlamnie i mojej rodzny.Bog
  zaplac

  Odpowiedz
 15. 15

  Sabina

  proszę o łaskę nawrócenia i opamiętania dla syna Adama oraz o modlitwę za rodzinę Sabiny zagrożoną rozbiciem,Jezu Ufam Tobie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ten serwis używa plików cookies w celach statystycznych oraz poprawy wygody działania. Więcej dowiesz się na stronie Polityka prywatności.