Powiązane Artykuły

33 Comments

 1. 1

  Jonasz

  Kto fabrykuje takie brednie????????????????????

  Odpowiedz
  1. 1.1

   Padre

   Prosimy podać agrumenty, że to brednie… 

   Odpowiedz
   1. 1.1.1

    Cagee

    Proszę podać, że nie są to brednie.. jakieś źródło? Jakiś dowód na to, że artykul nie powstał na kolanie a bohaterowie są prawdziwi?

    źródło tego artykulu prowadzi na strone katlicką, a strona katolicka na Nowy Ekran gdzie ten arttykuł już nie istnieje 😉 

    zgadzam się, że to są brednie.

    Odpowiedz
   2. 1.1.2

    Wojciech Fąfara

    Mieszkam w Holandii. Jest tu bardzo dużo osób starszych, szczęśliwych osób starszych. Mają zagwarantowaną pomoc medyczną jak i w normalnym życiu. Ktoś im sprząta, pomaga w codziennej toalecie, robi zakupy itd. Pomaga się im tutaj a nie zabija. Potrzebujecie argumentów? Przyjedźcie do tego kraju i przejdźcie się po ulicach. Argumenty są na każdym kroku. Jeżdżą wózkami akumulatorowymi, spacerują uśmiechnięci.Życzę wszystkim osobom starszym w Polsce takiej opieki jaką otrzymują od państwa staruszkowie w Holandii.

    Odpowiedz
   1. 1.2.1

    kakalaken

    to kanał matołku,litości szczepciu

    Odpowiedz
   2. 1.2.2

    Marek Leder

    a to jest lista wyników z map googla, gdzie wyskakuje lista hoteli o takiej nazwie, ale nie ma tam jednak takiej miejscowości w Holandii. Fakt.

    Odpowiedz
    1. 1.2.2.1

     Moist von Lipwig

     Google maps wyrzuca co najmniej 8 miejscowości o nazwie Willingen w różnych prowincjach w Holandii.

     Odpowiedz
  2. 1.3

   bez kitu brednie podajcie dowody ze to nie brednie

    

    

   Odpowiedz
 2. 2

  Hans

  Jeden z argumentów jest taki, że takiego miasteczka nie ma wcale w Holandii! Miasto i cała historia wyssana z palca. Ludzie dlaczego w was tyle nienawiści?

  Odpowiedz
  1. 2.1

   Cagee

   w tych argumentach nie ma nienawisci 😉 po prostu 30km na poludnie od amsterdamu takiego miasta nie ma 😉

   Po drugie nie ma ani jednego zrodla potwierdzajacego wiarygodnosc tego co jest opisane w artykule. Ladna fikcja literacka 🙂

   Odpowiedz
   1. 2.1.1

    Padre

    Skontaktowaliśmy się z adminem strony Tradycji Katolickiej. Odpowiednie stanowisko admina strony pośredniej zostanie opublikowane. Jeśli to będzie hoax, artykuł zostanie usunięty.

    Prosimy o cierpliwość.

    Pozdrawiamy

    Padre

    Odpowiedz
 3. 3

  jaga

  W polsce nie ma oficjalnej eutanazji, ale czym jest pracowanie do 67 roku życia?

  Wystarczy się zastanowić czym jest aborcja?

  Wystarczy zobaczyć czym epatują nas w telewizorze.

   Wystarczy pomyśleć czym jest zabicie dziecka z zespołem Dauna. 

  Wogóle wystarczy pomyśleć….

  Odpowiedz
  1. 3.1

   Marek Leder

   tak, szczególnie że mało kto pozyska prace w wieku po 50-tce jeśli by ją stracił,
   a szczególnie łatwo ją też wtedy stracić…
   Czy długo pożyjesz do tej 67-ki bez wypłaty gdy nie masz dochodu a pracę straciłeś? -to jest właśnie ta eutanazja. A wcześniej na bruk jeśli nie masz na czynsz, czyli do 1-szej zimy …
   Grunt jednak, że wesoły rudy jest coraz bardzoj zadowolony, języków się nauczył, na salony wkroczył, jeszcze trochę to i w Bilderbergu zaawansuje …

   Odpowiedz
 4. 4

  Detonator.

  Szczery Szczepan, gratuluję błyskotliwości. Nie ma takiego miasteczka w Holandii, Nie ma ani Wielingen ani Vielingen, a to co wkleiłeś to jedynie kanał, bo taki właśnie gdzieś tam jest. Nawet nie potrudziłeś się o kliknięcie w link, taki z Ciebie internetowy Erudyta. Każdy z Googlami może być mądralą, a kiedy zabraknie prądu zostaje zwykłym – za przeproszeniem – głąbem.

  Odpowiedz
  1. 4.1

   kakalaken

   masz racje kanałowy kanał hehe brednie na maxa znam niejednego Holendra i akurat oni mają w sobie malutko morderczych zapędów,wręcz przeciwnie pozdrawiam

   Odpowiedz
 5. Pingback: Nie Zabijaj « Ostatnia Kohorta

 6. 5

  fakt

  Jak chyba wszyscy wiedzą eutanazja istnieje  w uni, a szczególnie w Holandii. Kasa i sex  plasuje się  na pierwszym miejscu, jako wartości najwyższe. Człowiek chory, stary znakiem tego  staje się bezwartościowy.  Cała unia ku temu się skłania, bo prawdziwe wartości są w zaniku niestety. Polska idzie w ślady jej, bez oporu i ochoczo.   A czy takie miasteczko istnieje, czy nie , to  nie jest takie istotne, bo w artykułach naogół zmienia się nazwy i imiona.

  Odpowiedz
  1. 5.1

   Mark

   no i dzięki temu muzułmany widzą że ich wartości podstawowe się szerzą i im miejsce robią. Czują się wtedy w pełni zaproszeni rzeczywistym stanem rzeczy :/

   Odpowiedz
 7. 6

  jagoda

  ha,ha,ha—ale się uśmiałam—za 4 tyś euro miesięcznie  ja też mogę żyć do końca świata:)  ale jak zarobisz 1200 zł ( na czarno) z tego 300 zł na dojazd —to lepsza EUTANAZJA  —a gdy jeszcze chorujesz i czekasz na wizytę u lekarza 9 miesięcy,a potem na rehabilitacje  1,5 roku—UWIEŻCIE MI—PODPISUJĘ SIĘ OBIEMA RĘKAMI ZA AUTANAZJĄ—pomijając fakt że gołym okiem widać iż artykuł został spreparowany na użytek czarnych habitów—z poważaniem Jagoda

   

  Odpowiedz
 8. 7

  jagoda

  Och—przyszłaa mi jeszcze jedna myśl do głowy:)—jeśli mowa o 4 tyś euro na miesiąc ,za które to staruszkowie mają żyć w Poznaniu—mój syn 32 lata—pracuje jako nauczyciel właśnie w Poznaniu i zarabia 1600 zł.  Chłopak chciałby założyć rodzinę–ale jak za takie pieniądze można myśleć o  utrzymaniu rodziny?Więc ten emerytowany nauczyciel pobiera emwryturę ??2 tysiące zł co daje nam 500 euro:) więc emeryturka Pani z Holandii to 3 500 euro.Pracowałam we włoszech jako opiekun osób starszych —wiem jakie mają emerytury—więc nie użalajmy się nad Holendrami—mamy swoje problemy—a eutanazja???wspaniała rzecz:)

   

  Odpowiedz
 9. 8

  piotr

  Pracuję w szpitalu w Irlandii. W irlandii nie ma eutanazji. Ale znam dwa przypadki kiedy na prośbę rodziny zaprzestano karmić horego żeby spokojnie zmarł przy podawanych środkach przeciwbulowych.Jedna kobieta na własna prośbę  przestała jeść, a w pozostawionym dokumencie oswiadczyla ze nie chce juz życ i poświeca swoje ciało nauce… nie miała rodziny. 

  Myslę, że eutanazja istnieje ale jest ukryta, np. w zaprzestaniu terapii, na własne życzenie lub z powodu braku środków na leczenie….

   

  Odpowiedz
 10. 9

  Magdalena Gaj

  Na moje oko…pisał to S.King 😉

  Odpowiedz
  1. 9.1

   Rouwenhorst

   Nawet King by na to nie wpadł, to historia wieku 😛

   Odpowiedz
 11. 10

  Krzysztof

  Ja w to wierze bo wiem co w Holandii robia z dziecmi niepelnosprawnymi. A nikt o tym nie pisze i nie mowi. To kraj horroru i barbarzynstwa w XXI wieku!

  Odpowiedz
  1. 10.1

   Rouwenhorst

   Ciekaw jestem skąd to wiesz Krzysztof? Błeś? widziałeś? rozmawiałeś? Bo ja tak, i chyba nie ma bardziej tolerancyjnego kraju na świecie jeżeli chodzi o Holandie. Dzieci upośledzone mają specjalną opiekę, szkoły i programy edukacji. Nawet jest bardzo dużo firm które współpracują z takimi ludźmi bo twierdzą, że to też ludzie i należy im się szanasa. W Polsce też mamy taki system? też tak tolerujemy ludzi? Mi się wydaje, że jak zobaczysz murzyna to z nim słowa nie zamienisz, a z muzłumanem to nie ma o czym mówić. Też o tym nikt nie pisze ani nie mówi. Może to kraj ci się pomylił, mieszkam w Polsce od 1,5 roku i według mnie tu jest kraj Horroru, ludzie nie mają za co się wyżywić, z pracą jest ciężko a nie mówmy o socialu dla takich dzieci jak wspominałeś, o ile taki istnieje w tym kraju.

   Odpowiedz
 12. 11

  gmgmgmg

  Tak się kończy zycie bez Boga. Zawsze wojujący antyteiści tworzyli ludobójstwo tak jest i teraz. Wiadomo, że ludobójstwo ciągnie do siebie następne. Tak samo jest z “prawem wyboru” czyli z dzieciobójstwem w dzikich krajach w których na to pozwolono również jest nieokreslony niekontrolowany odstrzał niewinnych dzieci.

  Odpowiedz
 13. 12

  janka

  Eutanazja istnieje i ma przyzwolenie ogółu (MOJEGO NIE).To jest podłe!

  Odpowiedz
 14. 13

  Rouwenhorst

  Ciekawy artykuł, ale musze wam powiedzieć, że jestem Holendrem, może nie rodzonym ale całe życie tam spędziłem, i to jest największa głupota jaką usłyszałem od lat!!! To fakt, że Eutanazja w Holandii jest dozwolona, ale Holenderskie prawo jest tak krzywe, że to jest również morderstwem według Niderlandskiego prawa. A jeżeli już ma dojsć do takiego zakończenia życia, to po pierwsze: osoba musi być bardzo chora i cierpieć niesamowicie, tego chcieć i wtedy się kwalifikuje, do tego musi państwo wyrazić zgodę, jak to przejdzie to jest kolejny faktor “rodzina”, jeżeli ktokolwiek z najbliszej rodziny nie zgodzi się, cała impreza się kończy, a osoba cierpiąca nadal cierpi, aż do końca swoich dni, tak jak wszędzie na świecie ;)SZCZERY SZCZEPAN, fakt, jest link i nazwa się zgadza, ale Wielingen to nic innego jak kanał odwodnienia który prowadzi do Portu Antwerpii, https:[email protected],3.8414157,11z
  Hotel de Wiellingen lub szpital (Ziekenhuis Wiellingen)
  Teraz przetłumaczę ten artykuł i umieszczę go na Niderlandzkiej stronie, jestem ciekaw reakcji z Holenderskiej strony;) (pewnie wybuchnie sprawa)

  Odpowiedz
  1. 13.1

   Wolfgang

   Polacy zawsze będą atakować czyjeś podwórka, w ich państwie tak śmierdzi, że nosy się przyzwyczaiły.

   Odpowiedz
  2. 13.2

   Ewa Okonski

   Mieszkam od 20 lat w Belgii i eutanazja jest tu bardzo legalna , ostatnio wprowadzili tez eutanazje dla dzieci chorych , w przypadku osób dorosłych jest to dość prosta procedura , chęć śmierci bo na przykład mam depresje i nie chce już żyć to wystarczy rozmowa z trzema lekarzami , rodzina nie ma nic do powiedzenia jeśli osoba jest pełnoletnia . Ostatnio ruszył program edukacyjny który ma uświadomić ludzi jak łatwo można uzyskać eutanazje bo uznali że ludzie za mało wiedza na ten temat . Tamta historia to może bujda ale tu w Belgii eutanazja robi się standardem .

   Odpowiedz
 15. 14

  Seweryn Pawlik

  Ludzie, nie błaznujcie bo to jest niestety prawda. Proszę sobie obejrzeć nagranie z prawdziwej eutanazji.. Jak chory jest ten człowiek? Polecam wyobrazić sobie na ile ta eutanazja była jego prośbą a na ile namową najbliższych, to zrozumiecie co tam się dzieje.

  https://www.youtube.com/watch?v=QDr2SW4DIak

  Odpowiedz
 16. 15

  Alice

  trzeba uwaznie przeczytac ten artykul.Mowa jest o jednej tylko miejscowosci , po dojsciu do wladzy mlodego mera miasteczka ktory aby miec budget miasteczka na wymaganym poziomie staral sie wykluczac chorujacych emerytow.wiadoma jest ze cukrzyca , czy sprawy reumatyczne czy inne schorzenia nieuleczalne sa dlugie i kosztowne .owszem mozna bolesnie ale wiele lat mozna z tym zyc i nie trzeba kogos usypiac..jestem pewna ,ze bylo tam cos na rzeczy ,moze w artykule troche wyolbrzymiono podejscie do eutanazji dla wiekszej pocztalnosci czy ku przestrodze aby w przyszlosci sie nie godzona zbyt szybko na akceptacje prawa do eutanazji tam gdzie takowa jeszcze nie zostala zaaprobowana.Moze chodzi rowniez o pokazanie czytelnikom ze bardzo latwo moze sie zatrzec granica pomiedzy tymi wyjatkowo bardzo cierpiacymi ludzmi a takimi ktorych leczenie jest zbyt kosztowne etc etc Mieszkam w Belgii i wiem ,ze coraz czesciej sie slyszy o eutanazji.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ten serwis używa plików cookies w celach statystycznych oraz poprawy wygody działania. Więcej dowiesz się na stronie Polityka prywatności.